آجر سفال

یکی از مصالح ساختمانی که در ساختمان سازی مورد استفداه قرار می گیرد آجر سفال می باشد. آجر سفال از مواد اولیه خاک سفال و خاک رس ساخته می شود. از آجر سفال برای چیدن دیوار انواع ساختمان ها استفاده می شود و به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از آجر سفال استفاده می نمایند. این محصول ساختمانی به دلیل ویژگی هایی که دارد سالیان سال است که به عنوان یکی از مصالح مهم ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد که تیغه سفال تهران و تیغه سفال اصفهان از انواع ان می باشد.

خرید آجر سفال

آجر سفال دارای شکل و مشخصات فنی مختلفی می باشند که بر اساس نوع نیاز و محلی که از آن ها استفاده می شود انواع مناسب آن ها کارشناسی شده و برای ساختمان خریداری می شود. رنگ آجر سفال نیز با هم متفاوت می باشد و شما بر حسب نیاز باید اقدام به خرید آجر سفال با رنگ مناسب نمایید. یکی از انواع آجر سفال نوع سوراخ دار آن ها می باشد که دلیل ایجاد این سوراخ ها ایجاد امکان چسبندگی در آن ها توسط ملات بوده و همچنین از دیگر خواص این نوع از آجر سفال می توان به سبکی آن ها اشاره کرد که علاوه بر این که باعث سبکی سازه ساختمان می شود باعث افزایش سرعت کار نیز می شود.

قیمت آجر سفال

قیمت آجر سفال پایین بوده و می توان گفت یکی از کم هزینه ترین مصالحی است که در صنعت ساختمان از آن استفاده می شود. آجر سفال می تواند به صورت دستی و یا به شکل صنعتی تولید شود که رنگ این دو نوع محصول تفاوت چندانی با هم ندارد ولی از نظر ویژگی های ظاهری می توان آن ها را از هم تشخیص داد. از آن جا که بیشتری ابعادی که مورد استفاده در ساختمان سازی قرار می گیرد 18*18*8 می باشد بنابراین می توان آن ها را بیشتر از ابعاد دیگر آجر سفال در بازار یافت و همچنین قیمت آجر سفال در این ابعاد با توجه به سبکی آن ها مناسب تر می باشد.

1مجموع 8 محصول
1مجموع 8 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :