ورق فوم

نام دیگر یونولیت، ورق فوم می باشد که نام علمی آن پلی استایرن نامیده می شود که با نام اختصاری EPS نیز شناخته می شود. ورق فوم در واقع پلیمری سفید رنگ می باشد که حاصل فرایند پتروشیمی می باشد و در برابر گرما و سرما و صدا عایق خوبی محسوب می شود. پس از اینکه یونولیت ساخته شد آن را به ورقه هایی با اندازه های مختلف برش می دهند که به آن ورق فوم می گویند و می توان ان ها را در ضخامت های مختلفی تهیه نمود که برای مصارف مختلفی می توانید از انواع آن ها استفاده نمایید. همچنین ورق فوم می تواند دارای رنگ بندی های متنوعی نیز باشد و یا می توانید رنگ ورق فوم را به صورت سفارشی از ما بخواهید.

کاربرد ورق فوم در کجاست

ورق فوم را در بسیاری از صنایع نظیر صنعت ساختمان سازی و سردخانه و بسته بندی انواع کالا و بسیاری یگر از موارد استفاده می کنند. از دیگر مواردی که ورق فوم مورد استفاده قرار می گیرد در صنعت تولید کیف و کفش، کشتی سازی، عایق کاری، تولید لوازم ورزشی و تولید انواع مختلف ضربه گیر و برای تولید درزگیرهای فومی می باشد. برای برش دادن یونولیت برای ساخت ورق فوم از سیم داغ می توان استفاده کرد که البته از سی ان سی نیز برای این منظور استفاده می شود.

چگالی ورق فوم

در تولید ورق فوم یکی از مهم ترین نکاتی که در نظر گرفته می شود چگالی ورق فوم می باشد و دسته بندی ورق فوم نیز بر اساس چگالی ورق فوم انجام می شود. به وزن یک ورق فوم در اندازه یک متر در دو متر در نیم متر چگالی ورق فوم می گویند.

خرید ورق فوم

برای خرید ورق فوم باید دقت کنید که هدف شما برای خرید ورق فوم چیست و بر آن اساس ورق فوم را انتخاب و خریداری نمایید. ورق فوم در کیفیت های مختلفی تولید می شود . شما خرید ورق فوم را همچنین می توانید بر اساس درجه سختی که مورد نیازتان می باشد خریداری نمایید. در هنگام خرید ورق فوم باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که ورق فوم دارای استاندارد و گواهی بهداشت باشد تا با خیال راحت بتوانید از ورق فوم استفاده نمایید.  

با توجه به تنوع محصولات ورق فوم می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره انواع ورق فوم با شرکت آرین سازه رهام تماس گرفته و اطلاعات کافی را از کارشناسان ما در زمینه خرید ورق فوم دریافت نمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :