پودر سنگ

یکی از محصولات جانبی که در صنعت سنگ تولید می شود پودر سنگ نام دارد. از کوبیده شدن انواع سنگ در صنایع سنگ، پودر سنگ تولید می شود. این که پودر سنگ دارای چه ترکیبات معدنی می باشد بر حسب نوع سنگی که کوبیده شده است متغیر می باشد. برای مثال پودر سنگ می تواند از کوبیده شدن سنگ گرانیت و یا سنگ آهک و یا کربنات کلسیم تولید شود که در نتیجه دارای ویژگی های متنوعی می باشد و موارد استفاده مختلفی را از انواع آن ها می توان انتظار داشت.

در واقع می شود گفت که پودر سنگ نتیجه خرد شدن و ریز شدن سنگ ها و صخره ها می باشد و به عنوان یکی از مصالح ساختمانی می توان از انواع مناسب پودر سنگ  بر اساس نوع ویژگی آن ها بهره برد. ویژگی های متفاوت انواع پودر سنگ می تواند مربوط به خواص شیمیایی و مشخصه های فیزیکی آن باشد که در نتیجه باعث می شود بر اساس نوع مصرف یکی از انواع مناسب پودر سنگ را مورد استفاده قرار دهید.

پودر سنگ چه کاربردی دارد

پودر سنگ در نقش پر کننده، ماده رنگی و مصالح ساختمانی  مورد استفاده قرار می گیرد. از پودر سنگ برای ساختمان سازی و جاده سازی به منظور تولید ملات و یا برای ترکیب کردن پودر سنگ با سیمان، تولید آسفالت و بسیاری دیگر از موارد استفاده می شود. از دیگر مصارف پودر سنگ برای تولید لاستیک، پلاستیک، پی وی سی و صنعت حفاری و پتروشیمی نیز می باشد. همچنین پودر سنگ در تولید کاغذ و چسب و رنگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید پودر سنگ بر اساس سایز بندی

چنان چه قصد خرید پودر سنگ را دارید باید بدانید که می توانید خرید پودر سنگ را در سایزهای مختلفی انجام دهید. پودر سنگ در سایزهای 200 تا 400، پودر سنگ مش 800، پودر سنگ مش 1200، پودر سنگ مش 1500، پودر سنگ 2500 و پودر سنگ 3500 از انواع سایز پودر سنگ می باشد که بر خسب نیاز می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

کارشناسان شرکت فروش و پخش مصالح ساختمانی آرین سازه رهام با داشتن سال ها تجربه در زمینه فروش انواع پودر سنگ می تواند شما را در تهیه پودر سنگ مورد نیاز شما راهنمایی نماید.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :