پوکه معدنی تبریز

پوکه معدنی تبریز یکی از مرغوب ترین انواع پوکه معدنی می باشد که دارای وزن کم و با تخلخل بالا می باشد که از معادن کوه های سهند استخراج می شوند.

کاربرد پوکه معدنی تبریز

به دلیل این که پوکه معدنی تبریز دارای وزنی بسیار کم می باشد می توان از آن برای شیب بندی پشت بام ساختمان و برای پر کردن سطح های مختلف ساختمان از آن استفاده نمود. از دیگر مصارف پوکه معدنی تبریز می توان به استفاده از پوکه معدنی تبریز در ساخت بلوک های سبک بتنی و انواع موزائیک نیز اشاره نمود.

مزیت استفاده از پوکه معدنی تبریز

پوکه معدنی تبریز در برابر گرما و صدا عایق بسیار مناسبی محسوب می شود و تا 760 حرارت درجه سانیتی گراد نیز هیچ تغییری در پوکه معدنی تبریز به وجود نمی آید. علاوه بر این پوکه معدنی تبریز در برابر شرایط دیگر محیطی نیز مقاومت و استحکام بسیار بالا و قابل توجهی دارد. نوعی سیمان طبیعی را می توان از ترکیب پوکه معدنی تبریز با آهک تولید نمود که این ترکیب در زیر آب و یا بیرون آب سفت و سخت می شود در نتیجه می توان از پوکه معدنی تبریز به عنوان یک ماده تشکیل دهنده سیمان استفاده نمود.

خواص پوکه معدنی تبریز

پوکه معدنی تبریز دارای رنگ های بژ، بدون رنگ، خاکستری، سبز کم رنگ، صورتی و سفید و خاکستری و زرد می باشد. برای استفاده داخلی بیشتر از پوکه معدنی تبریز در دکوراسیون داخلی و به عنوان ماده ای تزئینی و به عنوان کفپوش خانه مورد استفاده قرار می گیرد. برای مصارف خارجی از پوکه معدنی تبریز برای سنگ ساختمان و برای دکوراسیون باغ و سنگ فرش استفاده می شود.

از پوکه معدنی تبریز در صنعت ساخت و ساز و پزشکی و ساخت مصنوعات نیز استفاده می شود.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :