پوکه معدنی قروه

شهر قروه دارای معادن سنگ و طلای زیادی می باشد. از جمله معادن مهم قروه می توان به معادن آنتیموان، پوکه معدنی قروه، ش کوهی و گرانیت و ماسه کوهی و مرمر و مرمریت اشاره نمود.

از پوکه معدنی قروه بیشتر بدانید

پوکه معدنی یکی از انواع سنگ های آتش فشانی است که دارای وزنی سبک و متخلخل می باشد. زمانی پوکه معدنی تشکیل می شود که گاز از داخل کف گدازه های شیشه ای که با سرعت بالایی سرد می شوند خارج می شود.

درمیان انواع پوکه معدنی، پوکه معدنی قروه یکی از مرغوب ترین انواع پوکه معدنی می باشد که درجه یک می باشد. از مزایای پوکه معدنی قروه نسبت به دیگر انواع پوکه معدنی می توان به سبکی بیشتر پوکه معدنی قروه و تخلخل کمتر آن اشاره نمود. قیمت پایین پوکه معدنی قروه از دیگر مزایای پوکه معدنی قروه می باشد و این به دلیل وجود معادن زیاد پوکه معدنی قروه می باشد.

انواع پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی قروه دارای انواع مختلفی می باشد که از آن دست می توان به پوکه معدنی قروه بادامی، فندقی، نخودی، عدسی و ماسه ای اشاره نمود. در ان بین چنان چه پوکه معدنی قروه دارای سایزی بین 18 تا 26 میلی متر باشد به آن پوکه معدنی قروه بادامی، اگر پوکه معدنی قروه دارای سایز 10-20 میلی متر باشد پوکه معدنی قروه فندقی و چنان چه پوکه معدنی قروه نخودی باشد دارای سایز 5 تا 12 میلی متر می باشد. پوکه معدنی قروه عدسی نیز از سایز 3 میلی متر تا 7 میلی متر می باشد.

شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع پوکه معدنی قروه می توانید با شرکت آرین سازه رهام تماس بگیرید

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :