گچ سفید کاری

برای گچ روکار از گچ سفید کاری استفاده می شود. موارد استفاده گچ سفید کاری علاوه بر سفیدکاری در نازک کاری و ابزارزنی نیز می باشد. خلوص گچ سفید کاری در بین انواع گچ ها بالا تر است. گچ سفید کاری به دلیل سفیدی و نرمی برای کارهای گچ کاری و گچ بری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

از آن جا که گچ سفید کاری برای بار اول در 5 دقیقه و برای بار دوم در 10 سفت می شود بهتری نوع گچ برای سفیدکاری محسوب می شود.  برای ساخت دیوار گچی گچ سفید کاری بسیار گزینه مناسبی محسوب می شود و برای استفاده از آن نیازی به الک نیست. گچ سفید کاری را می توانید در بسته های 30 کیلوگرمی و 40 کیلوگرمی در بازار خریداری نمایید.

دلیل سفیدی زیاد گچ سفید کاری این است که دارای خالصی بالایی می باشد و این هم به دلیل استفاده از آسیاب های قوی است.

انواع گچ سفید کاری برای گچ کاری نوع یک

گچ سفید کاری به انواع مختلفی در بازار یافت می شود. مش و دانه بندی متفاوت در گچ سفید کاری آن ها را به انواع مختلفی تقسیم می نماید. گچ سفید کاری اگر دارای مش کم باشد برای کارهای معمولی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد

گچ سفید کاری به غیر از سفیدی دارای خاصیت چسبندگی بالایی دارد و درصد خلوص آن بالاست و براساس نوع کاری که می خواهید انجام دهید پوشش دهی مناسبی دارد. گچ سفید کاری برای نازک کاری و پرداخت و سفید کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت گچ سفید کاری

برای ساخت گچ سفید کاری در ابتدا سنگ گچ را با کامیون به کارخانه انتقال می دهند و توسط ماشین خرد می کنند و در دمای بالا می پزند. سپس گچ سفید کاری به مخزن بعدی وارد شده و در نهایت آسیاب شده و برای بسته بندی به محل مورد نظر ارسال می شود.

1مجموع 7 محصول
1مجموع 7 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :