یونولیت سقفی

یکی از انواع یونولیت که در سال های اخیر مورد توجه و استفاده قرار گرفته است یونولیت سقفی نام دارد که برای سقف تیرچه بلوکی از آن استفاده می شود. این نوع یونولیت، مکعب مستطیلی بوده و دارای ابعاد 200*50*25 می باشد و چگالی آن 12 می باشد. برای بیان مزایای استفاده از یونولیت سقفی می توان به سرعت بالای اجرای آن و وزن سبک آن اشاره نمود. همچنین یونولیت سقفی عایق خوبی در برابر گرما و صدا بوده و همچنین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.

برای تولید یونولیت سقفی به عنوان بلوک های سقفی سایزها و ضخامت های مختلفی در نظر گرفته می شود. شما می دانید که در عصر حاضر بیشترین تلاش برای سبک سازی سازه های ساختمانی می باشد که یونولیت سقفی یکی از مصالحی است که برای سبک سازی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین استفاده از یونولیت سقفی قابلیت های بیشتری را به سازندگان در مبحث ساختمان سازی می دهد.

وزن سبک یونولیت سقفی باعث می شود تا این نوع از فوم به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد و با سرعت بالایی نصب شود و به همین دلیل تعداد نیروی کاری که برای نصب یونولیت سقفی مورد نیاز می باشند نیز کمتر می شود و در نهایت هزینه های نصب یونولیت سقفی به جای روش های دیگر کاهش پیدا خواهد کرد.

یونولیت سقفی نسوز

یکی از خصوصیاتی که یونولیت سقفی دارند این است که یونولیت سقفی استاندارد نسوز بوده و باعث اشتعال نمی شود و برای نیازهای متنوع در ابعاد مختلفی تولید می شود.

یونولیت سقفی تیرچه فندوله، یونولیت سقفی تیرچه کرومیت یا فلزی، یونولیت سقفی تیرچه پیش تنیده و یونولیت سقفی حفره دار  از انواع یونولیت سقفی می باشد.

وزن یونولیت سقفی نسوز

این که چگالی یونولیت چه میزانی می باشد نشان دهنده وزن یونولیت سقفی می باشد. بیشترین اندازه چگالی یونولیت سقفی بین 7 تا 8 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد. یونولیت سقفی کرومیت دارای پهنای بیشتری بوده و ممکن است در هنگام بتن ریزی دچار شکستگی شوند بنابراین این نوع از یونولیت سقفی باید از کیفیت بهتری برخوردار باشد. یونولیت سقفی که مورد استفاده قرار می گیرد باید دارای نشان استاندارد باشد تا بتوان ازآن برای سقف استفاده نمود.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :